Kontakt SBF

Send melding eller ring til personen du vil kontakte direkte, eller bruk kontaktskjema nest på sida.

Postadresse: Suløen Båtforening. Stadsnesvegen 43. 6030 Langevåg.

Org.nr. 994114506

STYRET:
Leder:                  Johnny Nybø Tlf. 40020819 Epost: johnny@mpstorkjokken.no
Nestleder:          Kåre Steinsvik Tlf. 91724738 Epost: kaare_steinsvik@hotmail.com
Kasserer:            Jan Helge Stadsnes Tlf. 92249076 Epost: jan.stadsnes@gmail.com
Styremedlem:  Terje Holmedal Tlf. 95813675 Epost: terje.holmedal@gmail.com
Styremedlem:   Thorstein Vasset Tlf. 97093447 Epost: tvasset@online.no

Varamedlem:    Oddbjørn Storsten Tlf. 90847112 Epost: oddbjoern.storsten@mimer.no
Varamedlem:    Boris Erwied Tlf. 41243040 Epost: erwied.boris@gmail.com

HAMNEKOMITE:
Hamnesjef:       Kåre Steinsvik Tlf 91724738 Epost: kaare_steinsvik@hotmail.com
Medlem:            Arne Lerheim Tlf 90951566 Epost:
Medlem:            Jens Dahl Tlf 91673330 Epost: jens.dahl@politiet.no
Medlem:            Kjartan Jensen Tlf 95990785 Epost: kjartan.jensen@mimer.no
Medlem:            Olav Storeide Tlf 46667770 Epost: liolen@mimer.no

HUSSTYRE:
Oddbjørn Storsten Tlf. 90847112 Epost: oddbjoern.storsten@mimer.no

VALGKOMITE:
Leder:               Vegard Sandvik Tlf 92243015 Epost: vegard.sandvik@mimer.no
Medlem:          Andre Vegsund Tlf 99383152 Epost: andre.vegsund@mimer.no
Medlem:          Stian Karlsen Tlf 92200953 Epost: stk74@me.com

ØVRIGE VERV:
Teknisk ansvarlig:   Jørn Riksheim Tlf. 90643366 Epost: jorn.riksheim@hotmail.com
Ansvarlig nettside: Geir Haram Tlf. 91188495 Epost: gwharam@gmail.com

Kontaktskjema