Kontakt SBF

Send melding/ring til personen du vil kontakte direkte, eller bruk kontaktskjema nederst på siden.

Postadresse: Suløen Båtforening. Stadsnesvegen 43. 6030 Langevåg.

Org.nr. 994114506

STYRET
Leder:                  Johnny Nybø Tlf. 91190821 Epost: jn@termo.no
Nestleder:          Kåre Steinsvik Tlf. 91724738 Epost: kaare_steinsvik@hotmail.com
Kasserer:            Jan Helge StadsnesTlf.92249076 Epost: janstad@mimer.no
Styremedlem:  Frank Fylling Tlf. 92015389 Epost: fyllingfrank@yahoo.no
Styremedlem:  Geir Haram Tlf. 91188495 Epost: gwharam@gmail.com
Varamedlem:    Oddbjørn Storsten Tlf. 90847112 Epost: oddbjoern.storsten@mimer.no
Varamedlem:    Boris Erwied Tlf. 41243040 Epost: erwied@mimer.no

HAMNEKOMITE
Hamnesjef: Kåre Steinsvik Tlf 91724738 Epost: kaare_steinsvik@hotmail.com
Medlem:       Geir Haram Tlf 91188495 Epost: gwharam@gmail.com
Medlem:       Jens Dahl Tlf 91673330 Epost: jens.dahl@politiet.no
Medlem:       Kjartan Jensen Tlf 95990785 Epost: kjartan.jensen@mimer.no
Medlem:       Olav Storeide Tlf 46667770 Epost: liolen@mimer.no

HUS STYRE
Oddbjørn Storsten Tlf. 90847112 Epost: oddbjoern.storsten@mimer.no
Geir Haram Tlf 91188495 Epost: gwharam@gmail.com

VALGKOMITE
Leder:      Vegard Sandvik Tlf 92243015 Epost: vegard.sandvik@mimer.no
Medlem: Andre Vegsund Tlf 99383152 Epost: andre.vegsund@mimer.no
Medlem: Stian Karlsen Tlf 92200953 Epost: stk74@me.com

ØVRIGE VERV
Teknisk ansvarlig:   Jørn Riksheim Tlf. 90643366 Epost: jorn.riksheim@hotmail.com
Ansvarlig nettside: Geir Haram Tlf. 91188495 Epost: gwharam@gmail.com

Kontaktskjema