Kontakt SBF

Send melding eller ring til personen du vil kontakte direkte, eller bruk kontaktskjema nest på sida.

Postadresse: Suløen Båtforening. Stadsnesvegen 43. 6030 Langevåg.

Org.nr. 994114506

STYRET:
Leder:                  Johnny Nybø Tlf. 40020819 Epost: johnny@mpstorkjokken.no
Nestleder:          Thorstein Vasset Tlf. 97093447 Epost: tvasset@online.no 
Kasserer:            Jan Helge Stadsnes Tlf. 92249076 Epost: jan.stadsnes@gmail.com
Styremedlem:  Terje Holmedal Tlf. 95813675 Epost: terje.holmedal@gmail.com
Styremedlem:  Kåre Steinsvik Tlf. 91724738 Epost: kaare_steinsvik@hotmail.com

Varamedlem:    Oddbjørn Storsten Tlf. 90847112 Epost: oddbjoern.storsten@mimer.no
Varamedlem:    Boris Erwied Tlf. 41243040 Epost: erwied.boris@gmail.com

HAMNEKOMITE:
Hamnesjef:       Kåre Steinsvik Tlf 91724738 Epost: kaare_steinsvik@hotmail.com
Medlem:            Thorstein Vasset Tlf. 97093447 Epost: tvasset@online.no 

HUSSTYRE:
Leiar:                  Oddbjørn Storsten Tlf. 90847112 Epost: oddbjoern.storsten@mimer.no                                                                     Medlem:            Terje Holmedal Tlf. 95813675 Epost: terje.holmedal@gmail.com

VALGKOMITE:
Leder:                 Nils Ramsli Tlf. 45519201 Epost: nilsramsli@gmail.com 
Medlem:            Hans Egset Tlf. 90512232 Epost: hans.egset@mimer.no

ØVRIGE VERV:
Revisor:              Oddbjørn Storsten Tlf. 90847112 Epost: oddbjoern.storsten@mimer.no                     
Nettside:            Thorstein Vasset Tlf. 97093447 Epost: tvasset@online.no                                                                                                                                                 Terje Holmedal Tlf. 95813675 Epost: terje.holmedal@gmail.com                                                                                                                                 Jan Helge Stadsnes Tlf. 92249076 Epost: jan.stadsnes@gmail.com 

Kontaktskjema